Wielkanoc tuż za rogiem. Jeszcze chwila i zasiądziemy do stołu suto zastawionego babką, makowcem, żurkiem i innymi pysznościami. Zastanawiasz się gdzie w tym wszystkim miejsce na programowanie? Z pozoru nigdzie. Jeśli Ciebie również dręczy myśl, że na dwa dni będzie trzeba porzucić wspaniały świat kodu – mamy na to radę! Przez cały tydzień czeka na Ciebie nie lada gratka, czyli Wielkanocny Kiermasz Kursowy! Warto zaopatrzyć się w zapas materiałów do nauki i umilić sobie Wielkanoc!

 

Na co się zdecydować? Sprawdź nasze propozycje!

 

1.            Python dla każdego. Kurs video. 50 zadań praktycznych z programowania obiektowego

 

Prawdziwa perełka dla każdego, kto chce się nauczyć programowania w pythonie, ale ma dosyć suchej teorii i nudnych wykładów. Zbiór 50 praktycznych przykładów pozwoli Ci sprawnie nauczyć się całość paradygmatu programowania zorientowanego obiektowo, kładąc szczególny nacisk na to, w jaki sposób jest on wykorzystywany w języku Python.

Programowanie obiektowe jest swoistą bazą zarówno dla programisty języka Python, ale również dla testerów automatyzujących, specjalistów piszących skrypty, web developerom. Również jeśli chcesz zacząć przygodę z analizą danych, python pomoże Ci to osiągnąć!

 

 

2.            Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Swobodnie dogadaj się w pracy

 

Myślisz: znam język angielski! Codziennie mam z nim do czynienia jako programista, w wolnych chwilach czytam po angielsku i gram w gry również w tym języku. Świetnie! Tylko jak często mówisz po angielsku? No właśnie. Bierna znajomość języka to połowa sukcesu kiedy pracujesz w międzynarodowym środowisku. Jeśli chcesz nauczyć się sprawnie konwersować w języku angielskim- to szkolenie jest dla Ciebie! Dzięki niemu powtórzysz słówka, idiomy i cenne sformułowania niezbędne do swobodnej wypowiedzi.

Odświeżona wersja bestsellerowego szkolenia przygotuje Cię do swobodnej rozmowy w języku obcym podczas której będziesz płynnie posługiwać się specjalistycznym słownictwem. Kurs stawia na praktykę – prócz profesjonalnie przedstawionej teorii wiedzę przyswoisz również poprzez praktykę!

 

 

3.            ChatGPT. Kurs video. OpenAI i sztuczna inteligencja w praktyce

 

ChatGPT miał premierą stosunkowo niedawno, a już szturmem zawojował rynek i wszystkie media. Bezsprzecznie, o tym narzędziu było i nadal jest bardzo głośno. Ludzie wyrażają swój podziw, ale i obawę przed możliwościami sztucznej inteligencji. A lęk zwykle odczuwamy przed tym, czego nie znamy. Pora to zmienić i wykorzystać potencjał tych narzędzi!

Popularne AI to nie tylko ChatGPT, a ten kurs to prawdziwy przewodnik po sposobach działania sztucznej inteligencji, który oprowadzi Cię po topowych wtyczkach i narzędziach, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennej pracy!

 

 


4.            Microsoft Windows Server 2022. Kurs video. Active Directory

 

W praktycznie każdej firmie, gdzie istnieje potrzeba zarządzania usługą katalogową (Active Directory), jak również wszelkimi rolami serwera, stosuje się kontroler domeny pracujący w środowisku Microsoft Windows Server. Umiejętności obsługi tego oprogramowania są wręcz obowiązkowa dla administratora sieci zarządzającego strukturą bazującą na Active Directory – bez znaczenia czy mowa o zarządzaniu fizycznym, czy zdalnym.

Po tym kursie będziesz mógł starać się o pracę w roli administratora sieci zarządzającego środowiskiem Microsoft Windows Server. I to jako kandydat w pełni do tego zadania przygotowany! Posiądziesz m.in. umiejętność konfigurowania dostępów pracowników firmy do systemów opartych na strukturze klient-serwer.

 

 


5.            Docker. Kurs video. Podstawy konteneryzacji

 

Szkolenie to poświęcone jest podstawowym zasadom konteneryzacji z użyciem Dockera. Dzięki niemu przyswoisz bazowe pojęcia, takie jak warstwa, kontener, obraz, tag, wolumen i sieć. Poznasz też sposoby pracy z poszczególnymi elementami Dockera, a także dowiesz się, jak z jego zastosowaniem stworzyć własny obraz.

Chyba nie będzie przesadą nazwać Dockera najlepszym przyjacielem programisty. Zwyczajnie ułatwia życie. Umożliwia tworzenie środowisk deweloperskich i zarządzanie nimi w zdecydowanie łatwiejszy sposób. Dodatkowo przyspiesza testowanie aplikacji pomiędzy różnymi wersjami oprogramowania.

 

 

 

Proponowane przez nas kursy online to tylko niewielki wycinek oferty, jaka zyskała wielkanocne rabaty. Bez względu na to, jaka kategoria Cię interesuję – z pewnością znajdziesz kurs idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Analiza danych, różnorodne języki programowania, narzędzia programistyczne, rozwój osobisty… Co wybierasz?Co wybierasz?