W videopoint.pl za zamówione kursy możesz zapłacić przy użyciu elektronicznych form płatności. Przeczytaj o standardach bezpieczeństwa transakcji płatniczych obowiązujących w ebookpoint.pl.


Płatność elektroniczna

Możesz zapłacić za kursy bezpośrednio z konta w:

Przelewy elektroniczne obsługiwane są przez PayU.


Płatność kartą kredytową

Możesz także zapłacić kartą kredytową. Formularz zamówienia umożliwia podanie numeru karty w sposób bezpieczny za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego PolCard.
Transakcje dokonywane z użyciem kart kredytowych obsługiwane są przez PayU przy współpracy z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym PolCard.
W videopoint.pl zapłacisz kartami wypukłymi: VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB oraz systemów krajowych: POLCARD, PBK Styl.

Visa
Classic
Master
Card
Diners
Club
JCB POLCARD PBK
Styl

Serwis akceptuje również inne karty płatnicze, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie na tego typu karty zakupów internetowych


Płatność przelewem (przedpłata)

Możesz także zapłacić za kursy przedpłatą na konto. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł zarejestrować swoje zamówienie i wydrukować dokument proforma. Poznasz także numer naszego konta i numer przedpłaty, na który będziesz się mógł powołać wysyłając pieniądze.


Płatności z PayPal

Zamawiając kursy video możesz szybko opłacić zamówienie dzięki systemowi Płatności PayPal.
PayPal to bezpieczeństwo i ochrona Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

PayPal to wygoda

Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność. PayPal zajmie się resztą: dokończymy proces płatności bez ujawniania sprzedającym Twoich informacji finansowych.

PayPal jest szybki i łatwy

Po prostu kliknij logo PayPal wybierając jedną z dostępnych na tej stronie metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony naszego serwisu, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając - jednorazowo - preferowaną metodę płatności. Potem możesz bezpiecznie płacić z PayPal robiąc zakupy na całym świecie, wszędzie, gdzie widzisz logo PayPal. 
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu