Kto z nas nie zna programu Microsoft Excel? Chyba każdy użytkownik komputera chociaż raz (chociażby przez przypadek 😉 ) spotkał się z tym narzędziem posiadającym wielką moc. Excel od dawna jest podstawowym i nieocenionym elementem pracy biurowej. Zadziwiające jak wiele jego użytkowników nie zna potężnych możliwości tego narzędzia, przez niektórych uważanego za istne narzędzie tortur. Masz dość bycia w grupie męczących się z Excelem? Chcesz to zmienić i poznać wszystkie możliwości tabelek, komórek, arkuszy i skoroszytów?

Metod uczenia się jest wiele, ale jedną z wygodniejszych z pewnością są kursy online. Dzięki tej formie nauki uczysz się, kiedy i gdzie chcesz! Nie musisz stosować do narzuconych terminów i - co szczególnie ważne przy Excelu – w każdej chwili możesz dać pauzę i wykonać prezentowane ćwiczenie samodzielnie! Od czego zacząć? Poniżej znajdziesz wybór kursów online, dzięki którym zostaniesz prawdziwym mistrzem Excela! Dla osób zaczynających swoją przygodę albo chcących doszlifować i odświeżyć podstawy polecamy te kursy:

 

Pierwsze kroki w Excelu!

 

excel2019, pierwsze kroki, kurs onlineAby postawić pierwsze kroki w świecie pełnym arkuszy, komórek i wykresów należy w pierwszej kolejności opanować te elementy, które najbardziej Ci się przydadzą w codziennej pracy. Gdy zrozumiesz sposób działania tabel, skoroszytów i komend, wspaniały świat nieograniczonych, excelowym możliwości stanie przed Tobą otworem! Z tym kursem nauczysz się podstawowych pojęć związanych z programem, odkryjesz możliwości formatowania, podstawowych operacji na danych i przekonasz się jak korzystać z zakresów oraz adresów bezwzględnych danych. Analiza danych w Excelu to narzędzie, które zdecydowanie ułatwi Twoją codzienną pracę, czas się go nauczyć!

 

Sztuczki i gotowe rozwiązania

 

excel tabele przestawne, excel, kurs onlinePora przestać traktować Excel jako przerośnięty kalkulator. To potężne narzędzie jest niezwykle przyjazne dla użytkownika. Program ten można stosować na setki (jak nie tysiące) sposobów, a jego zaawansowane funkcje stale są poszerzane. To szkolenie w łatwy i przystępny sposób pomoże Ci się nauczyć stosować gotowe szablony do własnych potrzeb, ciekawie formatować tekst, przetwarzać każde zbiory danych, a także radzić sobie z pojawiającymi się błędami. 

 

Da się opanować Excel w jeden dzień? TAK!


excel w jeden dzień, kurs online, skuteczna nauka ecelaW tym kursie Mateusz Boryga w bardzo przystępny, często żartobliwy sposób przeprowadzi Cię przez meandry tabel i wykresów przestawnych, fragmentatorów, osi czasu, filtrów i formatowania warunkowego. Poznasz również makra, funkcje daty, funkcje testowe oraz funkcje zagnieżdżone. Zyskasz nowy wymiar umiejętności obsługi Excela i to zaledwie w jeden dzień! Tak, dobrze widzisz – wystarczy zaledwie dzień, aby zyskać pełną niezależność i samodzielność w korzystaniu z arkusza kalkulacyjnego. Zaimponuj swojemu obecnemu (lub przyszłemu) pracodawcy!

 

 

Wyższy poziom zaawansowanie, czyli Excel VBA w praktyce


excel VBA, kurs onlineVisual Basic for Applications to język używany nie tylko w Excelu. Ale to w tym programie można najpełniej wykorzystać jego możliwości. Napisane w nim makra przydają się również w innych programach rodziny Microsoftu – dlatego VBA zdecydowanie jest wart Twojego zainteresowania. Mistrzowie w tej dziedzinie potrafią zrobić niemal wszystko wykorzystując jedynie ten język! Jeśli chcesz poznać wszystkie funkcjonalności i meandry Excel VBA, koniecznie musisz odpalić ten kurs! W nim zawarta jest wiedza o logice AND i OR, obiektach i kolekcjach oraz procedurach Sub i Function.

 

Power Query i Power Pivot, czyli narzędzia Excel BI


power query, power pivot, kurs online, excelNim zaczniesz się zastanawiać, czy ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie, odpowiedz sobie na jedno pytanie: jak ważny w Twojej pracy jest arkusz Excel? Jeśli ważny/bardzo ważny/przydatny/niezbędny, to zdecydowanie jest to szkolenie dla Ciebie. Nauczysz się z niego narzędzi takich jak Power Query i Power Pivot. Power Query pozwala odnajdywać, łączyć i uściślać źródła danych po to, by było można poddać je dogłębnej analizie w Power Pivot. Wykorzystując tę drugą technologię, można dane modelować, tworzyć relacje i wykonywać na nich obliczenia. Usprawnij swoją pracę

 

 

 

Zautomatyzuj tworzenie raport i pracuj szybciej, prościej, wydajniej!


Excel VBA, kurs onlineChcesz skrócić czas potrzebny do pracy nad tworzeniem raportów i ich prezentowaniem? Umiejętności, które zdobędziesz z tego kursu, pozwolą Ci zoptymalizować i usprawnić cały proces. Zobaczysz jak unikać ręcznego kopiowania danych z SQL do Excela, ale również kopiowania ręcznie wykresów i tabel z Excela do PowerPointa. To szczególnie przydatne, gdy masz to przerobienia dane z kilku (albo kilkunastu 😉 ) krajów i istnieje potrzeba do każdego z nich zrobić osobny raport. Automatyzacja takiego procesu zdecydowanie obniża ryzyko wystąpienia tzw. Błędu ludzkiego i przed wszystkim skraca czas. A w końcu czas to pieniądz.

 

 

Bez względu na powody: czy chcesz się przekwalifikować, awansować w obecnej pracy, czy po prostu dla samego siebie nauczyć się tajników Excela – wypróbuj metodę nauki jaką kursy online. Rozwój osobisty i inwestycja we własne kompetencje najlepsze co możesz zrobić dla siebie! Profesjonalne szkolenia, prowadzone przez ekspertów pomogą Ci wznieść się na wyżyny!