Opinie czytelników - Django. Kurs video. Tworzenie interaktywnych stron internetowych i aplikacji webowych (5)

5

2019-05-10
bez podpisu
Witam, wystawiam najwyższą możliwą notę dla tego kursu, sposób prowadzenia absolutnie fenomenalny. Zakres wiedzy konkretny i precyzyjny bez zbędnego lania wody. Myślałem że będzie to kolejny kurs dla początkujących i nawet konsultowałem się z obsługą Videopointa dlaczego wrzucają kolejny podobny kurs Django. Myliłem się, to jest kurs który powinien służyć za wzór dla innych twórców podobnych szkoleń. Wykracza daleko poza temat dla początkujących. Mam nadzieję że autor nie zniknie z videopoint jak to przeważnie bywa ale pociągnie temat Django o kolejne kursy. Proponuję sklep z obsługą płatności na warunki polskie, API z React lub Vue jako front . Pozdrawiam.
2019-05-20
Artur
POLECAM !! Kurs w bardzo przystępny sposób omawia budowę aplikacji w Django oraz pokazuje krok po kroku jak zbudować aplikacje działająca z bazą danych. Czekam na kurs średnio zaawansowany i zaawansowany.
2019-05-08
Wojciech Idzikowski
Kurs jest genialny! Sposób prezentacji wiedzy, poziom merytoryczny oraz sama narracja na najwyższym poziomie. Dokładnie trafia w punkt. Widać, że autor włożył tonę pracy w jego przygotowanie i dzięki temu przekłada się to na "lekko-strawność" wiedzy z zakresu Django.
2019-06-15
bez podpisu
Kurs bardzo dobry. Czekam na kolejne części :)
2019-06-07
bez podpisu
dałbym mniej ale się nie da, całkowita strata pieniędzy. Nic nie jest wyjaśnione, po prostu facet piszę sobie kod i mówi co własnie napisał... Dodatkowo operuje na IOS, jeżeli więc ktoś korzysta z linuxa to może zapomnieć o jakimkolwiek wsparciu. Wspomne jeszcze że w kodzie są często literówki których autor nie raczy nawet poprawić, po prostu jest cięcie filmu i działa.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu