Facebook

Opinie czytelników - Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND2 200-105 (5)

6

2016-08-06
bez podpisu , Nauczyciel
Super KURS polecam każdemu kto chce dowiedzieć się więcej o sieciach komputerowych. Kurs jest wart swojej ceny. I co najważniejsze jak coś uleci z głowy zawsze możemy do tego wrócić. Autor tego kursu tłumaczy bardzo szczegółowo każde zagadnienie. Tak że każdy je zrozumie - wszystko jest tłumaczone na przykładach a nie na suchej teorii dzięki czemu ten kurs zyskuje na dużej wartości. Mam nadzieje ze autor będzie nagrywał kolejne kursy z tej dziedziny np CCNA SECURITY , CCNP RUTING, CCNP SWITCH , CCNP TSHOOT , CCNP SECURITY
2017-02-03
Artur Łącki , Informatyk
Rewelacyjny kurs. Polecam każdemu kto interesuje się sieciami komputerowymi i sprzętem cisco. Super że w końcu ta tematyka jest przedstawiana za pomocą kursów multimedialnych.
2016-08-16
Tomasz Wilk , Informatyk
Rewelacja. Opłaca się kupić w zestawie z częścią pierwszą.
2018-07-24
Marek , Administrator sieci
Cieszę się, że trafiłem w sieci na ten kurs, gdyż w dużej mierze przyczynił się on do uzyskania przeze mnie certyfikatu Cisco. To niesamowite jaki ogrom wiedzy został przekazany w trakcie tego szkolenia w tak łatwo przyswajalny sposób. Cenę, którą początkowo uważałem za wysoką teraz oceniam na bardzo atrakcyjną. Zainwestowałem w pozostałe części i to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnich miesiącach!
2016-11-30
bez podpisu
Daję 5/6 tylko ze względu na to, że tak na prawdę w projektach nie wiadomo jakie autor zastosował modele przełączników. Poza tym szczegółem kurs super!
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu