Opinie czytelników - HTML5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie dla początkujących webmasterów (13)

5.5

2015-08-18
bez podpisu , nauczyciel
Wprowadzenie do HTML dla żółtodziobów na rewelacyjnym poziomie. GORĄCO polecam.
2018-12-16
Andrzej
Polecam. Wartościowy kurs od podstaw.
2016-01-19
bez podpisu
Polecam. Jasno, konkretnie. Bez problemów zrozumie wszystko początkujący. Znający podstawy HTML poszerzy swoje horyzonty.
2016-11-10
bez podpisu
Kurs został jak najbardziej stworzony dla osób kompletnie nie mających pojęcia o języku HTML5, jak również dla tych, które potrzebowały swoją wiedzę uporządkować (tak było w moim przypadku). + informacje tłumaczone są w sposób jasny i zrozumiały + za krótkie filmiki, dzięki którym możemy sami zdecydować o długości naszej nauki i które jednocześnie nie przytłaczają nas ilością nowej wiedzy + ładnie podzielony spis treści ułatwiający szukanie informacji, np w ramach przypomnienia Polecam!
2016-02-22
Witold , Grafik/Informatyk
Genialny kurs do nauki HTML5 od podstaw i zdobycia porządnej wiedzy. Prowadzący bardzo dobrze przygotował materiał, który dobrze omawia, spokojnie i wyczerpująco. Nie wystąpiły żadne błędy, do których można by się przyczepić. Na plus na koniec lekcji powtórka i omówienie całej lekcji, co ugruntowuje dobrze zdobytą wiedzę. Jeżeli, ktoś zna HTML i ma potrzebę, przerobić wyłącznie niektóre lekcje, kurs jest tak prowadzony, że śmiało może to zrobić i z pewnością się nie zgubi, co może być też minimalną wadą, dla tych którzy oglądają całość gdyż dało by się przyspieszyć np. parę sekund na filmie jeśli prowadzący stosował by się do zapisywanie skrótem klawiaturowym. Jednak tego nie robi co gwarantuje, że uczestnik dokładnie cały czas wie co się dzieje. Naprawdę nie często zdarza się tak dobrze przygotowany kurs.
2017-09-08
Maciej Skrzypczak , Wordpress / Responsive Developer
Dobry kurs, nawet osoba obeznana w temacie może się paru drobnych rzeczy dowiedzieć. Brakuje jednak opisu popularnych edytorów php, np Netbeans, notepad czy notepad++ są generalnie zbędne.
2015-08-17
Asia
Bardzo fajny kurs. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z HTMLem.
2018-07-25
bez podpisu
Bardzo dobry kurs tego autora, polecam
2016-02-11
Norbert Suski , Programista .NET
Kurs dla bardzo, bardzo początkujących i jako taki jest bardzo dobry. Każdy początkujący programista bez problemu odnajdzie się w tym temacie, bo wszystko jest tłumaczone powoli i dokładnie. Jedyne dwie rzeczy do jakich mógłbym się przyczepić to zbyt cicho nagrany lektor mocno kontrastujący z głośnym początkiem każdej lekcji oraz zdecydowanie za dużo przerw spowodowanych pisaniem przykładowego kodu.
2018-01-30
Agnes
Dużą zaletą tego kursu jest przede wszystkim to, iż jest on podzielony na części. Każda lekcja trwa około 7-10 minut. Dzięki temu słuchacz może przerobić wybraną przez siebie lekcję, nie zmuszając się do obejrzenia całego kursu od razu. Dodatkowym atutem w/w kursu jest to, iż każda lekcja kończy się powtórką. Gorąco polecam w szczególności osobom rozpoczynającym swoją przygodę z HTMLem.
2015-12-04
Katarzyna Burczyk , Grafik
Bardzo dobry kurs dla początkujacych. Wszystko dokładnie objaśnione. Prowadzący mówi wyraźnie i wolno. Bardzo dobre powtórzenie na koniec każdej lekcji.
2016-09-14
bez podpisu , specjalista ds międzynarodowych stosunków gospodarczych
Autor w sposób maksymalnie bezbolesny przedstawia zagadnienie znaczników. Kurs jest ciekawy, nie nudzi, szczegółowo omawia najdrobniejsze aspekty języka.Polecam
2018-02-07
EL
Niestety, wartość merytoryczna tego kursu nie jest powalająca. Większość przedstawionych tutaj informacji można śmiało znaleźć w innych, nieodpłatnych tutorialach. W dodatku podczas kursu powtarzane są informacje w kilku miejscach, chyba na wypadek gdyby kursant zapomniał, ale przecież gdyby chciałby sobie przypomnieć, to by się cofnął do odpowiedniej lekcji. Wszystko dzieje się tu za wolno, rozumiem, że to jest kurs dla początkujących, jednak pan prowadzący nie przekazuje sympatii do HTML, a jego tembr głosu, przypominający melodyjny ton młodego księdza z ambony, jest równie zwodniczy. Nawet na siedząco się zasypia. Ale! od rozdziału 6tego pojawiają pewne ciekawostki, dostępne tylko w bardzo grubych księgach, z którymi wcześniej rzadko się spotykałam. Stąd ocena pozytywna!
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu