Opinie czytelników - Unity. Kurs video. Tworzenie gry 2D (11)

5.5

2017-05-25
bez podpisu
Wszystko krok po kroku wyjaśnione, nic dodać nic ująć. Polecam wszystkim początkującym programistom w Unity.
2017-06-19
Paweł , informatyk
Rewelacyjny kurs, profesjonalnie prowadzony, mam już prawie wszystkie w serii Unity i polecam.
2018-07-10
bez podpisu
Rewelacyjny kurs. Autor bardzo się postarał. Gorąco polecam do zakupienia tego kursu.
2017-01-11
Tomasz G
Rewelacja !!! Gorąco polecam .Naprawdę wszystko wytłumaczone jasno i przejrzyście. Już niedługo zaczynam kolejny kurs Unity tego autora.
2016-07-01
bez podpisu
Po roku nauki Unity, przejrzeniu prawie wszystkich tutoriali na stronie unity3d i przeczytaniu całej dokumentacji, 12 książek jak i wielu innych kursów mogę śmiało powiedzieć, że ten kurs jest fantastyczny. Dowiedziałem się kilku nowych rzeczy, których nigdzie do tej pory nie spotkałem nigdzie. Kolejną ciekawą rzeczą jest to jak daleko kurs brnie w stworzenie funkcjonalnej gry. Kurs nie ogranicza się tylko do stworzenia prostej mechaniki gry, pokazuję jak ten proces przebiega dalej. Nie mogę się doczekać kolejnych części kursów :)
2016-03-26
bez podpisu
Polecam - wyśmienity kurs
2017-03-26
bez podpisu , Informatyk
Polecam bardzo serdecznie, wszystko omówione w jasny sposób. Zachęcam do kupna kolejnych części. Pozdrawiam
2015-07-09
Kacper Bąk
Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Według mnie to w tym momencie najlepszy kurs tworzenia gier 2D w Unity na rynku (lepszy nawet od oficjalnych lekcji). Pan Arkadiusz zdecydowanie zna się na rzeczy, nie pomija problemów jakie można napotkać podczas kursu ani nie wycina fragmentów w których popełnia błędy (a to potrafi być bardzo pouczające). Kurs pokazuje proces projektowania od ogółu do szczegółu, zostawiając przy tym słuchaczowi swobodę stworzenia własnego projektu. Szczerze polecam.
2015-06-17
bez podpisu
Bardzo praktyczny i ciekawy. Trochę brakuje poruszenia bardziej zaawansowanych zagadnień, ale to może w drugiej części.
2016-05-01
Stef An
Bardzo gorąco polecam ten kurs dla wszystkich chcących nauczyć się programowania w języku C# dla Unity. Lekcje bardzo interesujące i wyjaśniają co do liniki kodu. Polecam!
2017-08-09
Purysta , Hobbystyczny twórca gier komputerowych
OK, kurs nie jest zły. Merytorycznie jest całkiem dobry, choć trzeba niestety zasygnalizować, że pokrywa on jedynie absolutne podstawy tworzenia gry 2D. Nie mniej jednak, nie polecam już w tym momencie kupna kursu. Po pierwsze dlatego, że się nieco postarzał (w Unity sporo się zmieniło od wczesnej wersji 5.0, w której zrealizowano kurs). Po drugie dlatego, że moim zdaniem kurs absolutnie nie wybija się na tle wielu materiałów dostępnych w Internecie za darmo. Mam tu na myśli liczne filmy na YouTube'ie, w tym oficjalne filmy stworzone przez firmę Unity (można je łatwo znaleźć na oficjalnej stronie firmy w dziale "Tutorials"). Także o ile tylko ktoś zna język angielski w wystarczającym stopniu żeby skorzystać z owych materiałów, to absolutnie odradzam zakup kursu. Inny, niemerytoryczny już aspekt kursu, który chciałbym poruszyć to poprawność językowa. Naprawdę, przyzwyczaiłem się do świetnych profesjonalnych tłumaczeń książek wydawanych przez Helion i tego samego oczekiwałem od kursu wideo. Bardzo się rozczarowałem. Pan Brzegowy miesza angielski z polskim, stosuje okaleczające uszy kalki językowe. Nie chodzi mi już nawet o stosowanie angielskich słów, które w polskim trzeba by zastąpić neologizmem (choć nie oszukujmy się, myślę że można i warto), takich jak "prefab" (czemu nie "prefabrykat" lub po prostu idealnie pasujące do kontekstu "szablon"?). Autor kursu używa angielskich wtrętów tam, gdzie istnieją od dawna stosowane polskie słowa: "partikle" zamiast "cząstki", "sample" zamiast "próbki", "lópowanie" zamiast "zapętlanie" itd. Co gorsza, zdarza się że Autor źle wymawia angielskie słowa (weźmy na przykład to wszechobecne "hieroł")... Jak już zasygnalizowałem, aspekty językowe są niemerytoryczne, ale to wcale nie znaczy że nie wpływają na jakość kursu. Koniec końców mają duży wpływ na jego odbiór, co bezpośrednio się przekłada na efektywność nauczania.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu