Opinie czytelników - Ruby. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy języka i praktyczne przykłady (6)

6

2017-05-08
Piotr Matusik , Uczeń
Świetny kurs, w dodatku certyfikat z ukończenia. Dzięki niemu mogę napisać prostą aplikację internetową :D
2017-07-02
bez podpisu , Programista
Merytorycznie kurs bardzo dobry. W praktycznych przykładach obrazuje działanie tego języka. Jedyny minus kursu to montaż. Często jakieś słowo jest powtórzone lub całe zdanie. Po za tym kurs na 6
2016-06-01
Karol Jung
Kurs rewelacyjny. Przeprowadzony w odpowiednim tempie pozwalającym sprawnie przyswoić nową wiedzę, rzeczowo i konkretnie. Autor uczy jak wykorzystywać język w praktycznych przykładach - już podczas nauki można znaleźć dla tych przykładów N-zastosowań. Zdecydowanie polecam!
2016-05-18
Iwo Kos , Dev
Kurs praktyczny, dobrze przedstawia zagadnienia języka. Nie jest prowadzony zbyt szybko lub zbyt wolno, jak dla mnie w sam raz. Dobrze, że autor kursu pokazuje gdzie szukać pozostałych informacji, niuansów na temat języka. Ciekawe zagadnienia praktyczne i informacje na zakończenie kursu. Dużym bonusem jest e-book w zestawie. Mimo ze jest dla starszej wersji ruby to czytanie równoległe z zagłębianiem się w kurs jest dobra opcją.
2016-09-14
bez podpisu , Specjalista ds międzynarodowych stosunków gospodarczych
Solidny, wymagający, zachęcający do dalszej nauki. Od podstaw do praktycznego zastosowania. Duży plus za przedstawienie ekosystemu pracy z językiem.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu