Opinie czytelników - Python 3. Kurs video. Kompendium efektywnego Pythonisty (12)

5.5

2018-10-19
Piotr
W kursie widać szeroką wiedzę i ogrom pracy włożony przez autora. Nagranie jest przemyślane, każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie zadowolone będą osoby, które z Pythona już trochę wiedzą, bo oprócz programowania obiektowego w kursie mamy wprowadzenie do metaprogramowania czy podstawy współbieżności. Szkoleń zaawansowanych na polskim rynku jest jak na lekarstwo więc tym bardziej należy wyróżnić to nagranie. Warto też wspomnieć o sposobie przekazywania treści, na początku jesteśmy informowani o tym że kurs wymaga pełnego skupienia, bo materiał jest omawiany w zwięzły sposób. Moim zdaniem jest to strzał w dziesiątkę. Faktycznie, przykłady są proste i krótkie, omówienie zagadnień następuje sprawnie, jest to ogromna zaleta. Kurs nie nudzi dygresjami, jest dobrze udźwiękowiony, autor w sposób żywy i energiczny prowadzi każdą kolejną lekcję. Po prostu profesjonalny produkt! Kompendium warte zakupu, polecam każdej osobie, która ma styczność z Pythonem.
2019-03-23
Dawid
Świetny kurs ! W kursie pokazano szeroki zakres wiedzy i dużo świetnych przykładów. Dodatkowo pozwala na zdobycie certyfikatu ! Kurs nie ma żadnego problemu z dźwiękiem ani obraz. Wszystko jest czytelne i wyraziste.
2019-04-03
Dawid
Profesjonalny kurs, gratuluję autorowi jego dzieła.
2019-09-12
Maciej
Kurs jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników Python, ale nawet ci muszą być przygotowani na dość wymagające tempo autora, co przekłada się na niezwykle efektywną kompresję tematów. Autor ma ogromną wiedzę i sprawnie oraz szybko się nią dzieli. Kurs jest na naprawdę wysokim poziomie (merytorycznym i realizatorskim). Świetnie nadaje się do usystematyzowanie już posiadanej wiedzy. Chyba jest to jeden z najlepszych kursów video w ofercie Helion.
2020-04-19
Adrian
Kurs bardzo fajny. Autor przedstawia bardziej zaawansowane wiadomości związane z Pythonem. Naprawdę trudno byłoby znaleźć darmowy kurs, który równie dobrze omawiałby zadaną tematykę. Wiedza przedstawiona w pigułce pozostawia spory niedosyt, niektóre tematy mogłyby być szerzej opisane lub dokładniej wytłumaczone. Kurs prowadzony w bardzo szybkim tempie, dlatego nieraz trudno nadążyć. Pauzowanie co jakiś czas na pewno połże nadążyć za autorem. Podsumowując: Merytoryka i wiedza: na 5 Przygotowanie i sposób prowadzenia: na 5 Tempo: na 4 (za szybkie - jeśli jesteś początkujący musisz co jakiś czas się zatrzymać aby pojąć o co chodzi) Przykłady: na 4 (niektóre mogłyby być bardziej opisane, w zamian za to autor odsyła do dokumentacji - rozumiem zamysł skłonienia uczestnika do szukania wiedzy w źródłach) Ogólne wrażenie: na 5. Polecam!
2019-04-17
Marcin
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego kursu, bo pomógł mi uzupełnić braki wiedzy w ekspresowym tempie. Był to pierwszy kurs, który kupiłem na videopoint i były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze, dlatego zdecydowałem się kupić jeszcze kilka innych kursów.
2019-01-25
bez podpisu
Great video
2020-05-21
bez podpisu
Godne polecenia!
2018-12-16
Andrzej
Merytorycznie - ocena celująca. Dla zaawansowanych programistów Pythona. Ogólnie kurs wart polecenia.
2018-11-12
bez podpisu
Kurs użyteczny i ukazujący wiele użytecznych sztuczek. Są jednak pewne ale: - niezwykle drażniące jest nadużywanie przez Autora pojęć matematycznych niezgodnie ich przeznaczeniem i definicją, co dla niektórych może być mylące - tempo jest zdecydowanie za szybkie Poza tym polecam - słucha się przyjemnie. Głos Autora nadawałby się również do czytania filmów, co w tutorialach jest niespotykane.
2018-11-03
bez podpisu
Gada szybciej niż moja stara, poza tym spoko. Kurs prawie 1do1 Stuarta Bighama i Roberta Smallshire'a Python Beyond the Basics
2020-03-23
Artur
Prowadzący wiedzę ma ogromną i jest biegły w tej wiedzy. Niestety Prowadzący zapomniał, że to jest kurs. Na pewno to nie jest kurs na podniesienie kwalifikacji w programowaniu... żeby ten kurs móc "biegle" przyswajać, trzeba być obryty z teorii programowania i to na poziomie wyższych studiów. Tak więc na pewno nie jest to kurs kolejnego stopnia dla kogoś, kto chce podnieść swoje kwalifikacje pythona.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu