Opinie czytelników - Python 3. Kurs video. Praktyczne wprowadzenie do programowania (6)

5

2020-02-20
bez podpisu
Pozwala stworzyć pierwszy działający program bez frustracji, że coś nie działa :)
2020-05-01
bez podpisu
Mi się podoba forma kursu. Zabrakło mi rozwiązania zadania domowego z punktu 4.19 Chętnie bym go poznał. Pozdrawiam i Dziękuję za Kurs
2019-11-21
bez podpisu
Dobre wprowadzenie do tematu. Szczególnie przydatny kurs dla początkujących, trzeba tylko lekko ruszyć głową by zatrybić :)
2019-05-29
bez podpisu
Bardzo wartościowy kurs. Jeden z najlepszych spośród wszystkich z którymi miałem do czynienia. Polecam
2020-04-16
bez podpisu
To nie jest na pewno wprowadzenie do programowania ani języka. W skrócie: Jesteś zielony z programowania, czy Pythona - to nie dla ciebie. Jeżeli chcesz dodatkowo poćwiczyć i sprawdzić wiedzę - daje radę. Bardziej konkretnie. Jeżeli ktoś jest kompletnie początkujący, to ten kurs nie nadaje się dla niego na start. Jako powtórka, aby sprawdzić czy rozumiemy programowanie, kurs jest ok. Jednak aby poznać dokładniej mechanizmy programowania, czy składnię, tego tutaj nie znajdziesz. Przerobiłem, już jeden podstawowy kurs, który dobrze tłumaczył od zera i część innej książki, a i tak miałem problemy aby nadążyć za tym co się dzieje. Jeżeli ktoś nie ma jakiejkolwiek wiedzy z programowania, to się kompletnie pogubi i zniechęci, i tyle z jego kariery programisty. Porównując to do kursu prawa jazdy, to jest ekwiwalent instruktora, który mówi, bez objaśnienia czegokolwiek. Wbij bieg i gazu. Ktoś kto nie miał kontaktu z samochodem, nie będzie wiedział kompletnie co ma zrobić aby ruszyć. Tutaj jest podobnie. Możemy wklepywać literki, ale nie będziemy wiedzieli co się dzieje.
2019-06-20
Artur
Jestem na lekcji 2.4 (skończyłem) dotyczy funkcji - deklarowania itd. Na tej lekcji mnie ruszyło... ale od początku. Liznąłem trochę programowania i ogólne pojęcie mam. Potrzebowałem zapoznać się z phytonem no i padło na ten kurs. Irytujące jest to, że koleś nie tłumaczy składni języka np. "pamiętajmy o wcięciach" że co???!!! żeby pamiętać wpierw trzeba to powiedzieć. "Wybiło" mi przy funkcjach. Prowadzący przedstawia funkcję łączącą tekst join_text(a,b). Wynikiem jest imię i nazwisko. Panu autorowi pięknie rozbija "imię nazwisko" mi trochę średniej "imięnazwisko". No i zaczyna się poszukiwanie, linijka po linijce co poszło nie tak... wiecie co poszło nie tak???? Pan dodał spację przy wprowadzaniu imienia -ŚMIECH NA SALI!!!!! miałem do przeanalizowania 5 linijek, martwie się co będzie później.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu