Opinie czytelników - Frontend developer. Kurs video. HTML i CSS. Poziom podstawowy (6)

6

2020-05-11
Rafał
Super kurs. Prelegent lubi zwracać uwagę na szczegóły i dobrze bo sami nabieramy ochoty by zgłębić temat. Jako początek z frontendem polecam gorąco! Tym bardziej że kurs jest świeży.
2020-04-08
mpro.pl
Nauka z takim prowadzącym to czysta przyjemność, nie znam lepszego kursu HTML CSS
2020-04-14
Rafał
MEGA! Pan Radek, to naprawdę świetny nauczyciel. W sieci jest wiele kursów, ale ten jest wyjątkowy, spójność, jasny przekaz, masa wiedzy, ciągłe zachęcanie do ćwiczeń. Kolejne kursy tego autora z pewnością zakupię! Polecam każdemu!
2020-04-21
Kursantka07
Chyba każdy z nas ma strach przed nauką nowych i trudnych rzeczy, natomiast kursy z Panem Radkiem to czysta przyjemność! Motywuje i zachęca do działania, super nauczyciel ;)
2020-04-29
Marcin
+Bardzo dobrze tłumaczy, nie ma potrzeby googlowania i oglądania od nowa, no chyba, że do odsłuchania poleceń ćwiczeń. + Jedyny autor, który jak zaczyna mówić to kończy tłumaczyć z małymi wyjątkami poprawnej abstrakcji. + Jakość video do akceptacji, audio też. - Helion niestety osadził video pływające na stronie i nie ma możliwości skalowania w oknie, nie przyciąga. Co skutkuje obciętymi fragmentami kodu po powiększeniu czy przewijaniu.
2020-05-25
Mariusz
Bardzo ciekawy kurs. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu