Opinie czytelników - Frontend developer. Kurs video. JavaScript. Poziom podstawowy (10)

6

2020-04-21
Kursantka07
Zakup kursu był bardzo dobrym wyborem. Wszystko jest przedstawione prostym językiem, dlatego łatwiej jest się uczyć, a przykłady Radka zapadają w pamięć co sprzyja nauce ;) Polecam!
2021-04-05
bez podpisu
Takiego kursu szukałam. Szczegółowo wyjaśnione zagadnienia i pokazane na przykładach. Czekam na więcej ;)
2020-05-11
Rafał
Świetny kurs, wszystko jasne i czytelne. Nie za długi nie za krótki kurs. Czekam nie cierpliwie na kolejna część dla bardziej zaawansowanych.
2020-10-16
bez podpisu
Super kurs, bardzo usystematyzowana wiedza.
2020-04-08
mpro.pl
Posiadam wiele kursów ale do ten jest wyjątkowy, Radek ma niesamowity dar przekazywania wiedzy Czekam z niecierpliwością na dalsze kursy :)
2021-01-07
Michał Widera
Kurs zakupiłem w celu rozszerzenia swojego portfolio kompetencji. Głos lektora nie denerwuje, jest spokojny i rzeczowy. Prowadzi kurs przemyślanie z planem. Napotkane błędy rozwiązuje na bieżąco. Polecam.
2020-11-04
bez podpisu
Dobry kurs. Odcinek 5.3 (Filtrowanie tablic) wydaje się być 'ucięty' przed czasem - niedokończony.
2020-03-04
bez podpisu
Bardzo dobry nauczyciel z perfekcyjną umiejętnością przekazywania swojej wiedzy kursantą. Polecam kurs z całego serca!
2020-04-29
Marcin
+ autor jak zaczyna coś mówić to tłumaczy to od początku do końca, z małymi wyjątkami :( + jakość video i audio do akceptacji, bez białych pasków tytułu. + prezentowana treść jest na min 2/3 szerokości video + w porównaniu z tym co Videopoint nagrywał wcześniej, w innych kursach to ten jest Pro. + Oby kolejne edycje były równie czytelne i tylko na temat bez zbędnej paplaniny jak w innych kursach. + Na szęście powiedzeń "O tym pźniej,... albo zaczynam ale nie kończę,... Bo w innych kursach są takie kwiatki nagrane. - niestety Helion osadził video pływające po stronie i ucina krawędzie przy przewijaniu lub powiększaniu.
2020-04-19
bez podpisu
Kurs oceniam dobrze, uważam, że to były dobrze wydane pieniądze. Natomiast wydaje mi się, ze autor niektóre rzeczy tłumaczy zbyt powierzchownie, a same przykłady nie są dla takich totalnych beginnerów. Chętnie kupię kurs dla zaawansowanych tego autora (jeśli się pojawi).
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu