Opinie czytelników - PHP. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie obiektowe w praktyce (7)

4.5

2019-07-10
Damian Chlebica
Polecam
2019-11-28
bez podpisu
Kurs jest z połowy 2015 roku, ale za to że dobrze omawia podstawy PHP i nie jest długi (2h), daję 5.
2015-10-04
Ewelina Kuczyńska , Bibliotekoznawca
Bardzo dobry kurs, szczegółowy i we właściwym tempie dla początkujących.
2016-04-27
Michał
Prosto, rzeczowo i na temat.
2017-10-07
bez podpisu
Skończyłem kurs z mieszanymi uczuciami. Kurs jest bardzo krótki. Przerabia wręcz absolutne podstawy podstaw. Troszkę mało. Wiedza jest mocno skompresowana by zdążyć w te dwie godziny wszystko co absolutnie potrzebne zmieścić. Prowadzący widać od razu, że ma potężną wiedzę w temacie i duże doświadczenie, lekcje są prowadzone dynamicznie, jednak tak jak by czasem zapominał, że kurs jest na poziomie podstawowym i może być także przeznaczony dla osoby początkującej. Jeżeli wcześniej nie potrafiła by programować może mieć problem w połapaniu się szczególnie w momentach przyspieszania pisania kodu lub przeskakiwaniu między lekcjami/wątkami/plikami. Moim zdaniem mogło by być nakierowanie na to, aby w każdym wątku przećwiczyć coś na "sucho" w czystym pliku, a dopiero potem wrócić do zmian w "projekcie" jaki jest wykonany podczas kursu. Było by przejrzyściej, łatwiej do zrozumienia i lepiej przećwiczone. Kurs zdecydowanie można polecić osobie która dobrze zna HTML, CSS, ..., ... i jakimś cudem nie miała styczności z PHP. Dla takiej osoby bardzo dobrze spędzone 2 godziny, w które szybko pozna podstawy PHP i nie będzie miała czasu ziewnąć. Dla początkujących prawdopodobnie, skończy się powtarzaniem niektórych lekcji dwa razy, aby dobrze to zrozumieć i ciągłe pauzowanie. Ogólnie dobry kurs jednak czegoś w nim brakuje by był idealny.
2016-03-23
bez podpisu
Dobry kurs, jednak w mojej opinii nie powala na kolana. Mimo wszystko mogę polecić osobom chcącym rozpocząć przygodę z PHP
2020-01-03
Marcin
Jest problem z głosem, albo autor tak flegmatycznie mówi, że nie wiadomo gdzie jest początek a gdzie koniec jego wypowiedzi, aby zrozumieć co autor ma do przekazania, trzeba dzbanek mocnej kawy ! Albo autor nieudolnie wykonał normalizację głosu, podczas odsłuchiwania video człowiek zasypia i traci szybko koncentrację, trzeba cofać by domyślić się początku i końca wypowiedzi. A muzyczka w tle to jest w ogóle kołysanka dla dziecka w tle, taki bonus gdyby miejsca w żłobku w dzień słuchania kursu zabrakło :)
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu