Opinie czytelników - Node.js. Kurs video. Tworzenie skalowalnych aplikacji webowych (8)

3

2017-04-16
Maciej
Dużo informacji, czasem zbyt długie przerwy.
2017-07-07
Konrad
Jest trochę rzeczy, które można by poprawić.
2017-07-08
bez podpisu
Dużo się dowiedziałem aczkolwiek czasami autor się gubi.
2017-02-12
bez podpisu , Backend developer
O ile zakres materiału obejmowany przez kurs wygląda naprawdę zachęcająco tak już samo słuchanie po dłuższej chwili staje się męczące. Osoba prowadząca zacina się i gubi w tym co stara się wytłumaczyć, robi długie pauzy (kilka razy myślałem, że coś się zacięło), wygląda to trochę jak nagrywanie kursu na spontanie bez wcześniejszego przygotowania.
2017-06-07
Marek Krak , Programista
Sądziłem że dowiem się czegoś przydatnego. Jednak jest tutaj wiele nieprawdziwych informacji. Jakby autor sam nie do końca rozumiał co mówi. Myślę że lepiej skorzystać z dowolnego źródła na YouTube i nie zmuszać się do tej męki.
2019-01-01
bez podpisu
Kurs na wręcz żenującym poziomie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Autor kompletnie bez przygotowania do przekazywania wiedzy. Notorycznie używa slangu, tłumaczy banalne rzeczy, a zupełnie pomija istotne zagadnienia. Prawie mnie zabiło jak autor "wykatował" plik, czyli wyświetlił zawartość pliku poleceniem "cat". Jeśłi ktoś potrzebuje koniecznie kursu po polsku polecam udemy lub darmowy youtube.
2017-07-19
Andrzej , Programista
Jeden z najgorszych kursów jakie kiedykolwiek przerabiałem. Autor nie dość, że się ciągle zacina to jest pełno niedopowiedzeń i nieścisłości. Podczas napotkanego błędu autor nie wyjaśnia jak go rozwiązać oraz co jest jego przyczyną tylko nagranie się urywa i zaczyna kolejny rozdział. Strasznie okrojona cześć klient-serwer co moim zdaniem to jest jedna z najważniejszych rzeczy, którą oferuje node.js. Z drugiej strony operacje na plikach szerzej omówione. Wymieniając dalej, jeżeli autor chce pokazywać dokumentacje i co w niej jest równie dobrze mógłby nie nagrywać tego wideo kursu, bo oglądanie dokumentacji przez 1/3 odcinka jest moim zdaniem zbędne. Tym bardziej, że żadne konkrety nie padają. Korzystając z darmowych kursów w internecie można się dowiedzieć tego samego.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu