Opinie czytelników - JavaScript. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane techniki pisania skryptów (7)

3.5

2018-07-25
bez podpisu
Kurs oglądało się dobrze, autor sympatyczny, sporo ciekawych zagadnień w nim przedstawił
2016-09-16
bez podpisu
Bardzo dobry kurs zwłaszcza dla początkujących. W końcu dowiedziałem się, jak ugryźć programowanie obiektowe w JS. Dużym plusem jest spokojna, dokładna narracja. Autor bardzo dokładnie tłumaczy omawiane zagadnienia. Widać, że zależy mu na tym, aby omawiany materiał został zrozumiany. Dobrze też, że zdecydowano się na polskie nazwy funkcji czy zmiennych, ponieważ dla osoby początkującej czyli takiej jak ja, podczas nauki języka sporą trudność sprawia oddzielenie wbudowanych elementów języka od innych w przypadku, kiedy autorzy stosują wszędzie angielskie nazwy. Z niecierpliwością czekam na kolejną część
2017-02-07
bez podpisu
Najbardziej zależało mi na wiedzy z zakresu programowania obiektowego w JavieScript i jak to właśnie wygląda w tym języku. Kurs spełnił moje oczekiwania i rozwiał moje wątpliwości z tym związane. Polecam
2019-03-11
bez podpisu
Łatwo wszystko zrozumieć, kurs prowadzony powoli i jasno. Brak jakichkolwiek ćwiczeń czy zadań. Głos prowadzącego monotonny i beznamiętny: głos robota albo księdza na spowiedzi.
2018-11-05
bez podpisu
Na pewno nie są to "Zaawansowane" techniki a podstawa. Autor mówi, że aby skorzystać z wzorca prototypu należy "wstawić to to słowo kluczowe..." a nie wyjaśnia w ogóle o co chodzi z tym słowem prototype(skad, po co i dlaczego). Kasa w błoto. Dla niemajacych styczności z js może być.
2016-08-18
bez podpisu
Stosowanie polskich nazw dla zmiennych i funkcji, tym bardziej w materiale edukacyjnym? Serio?
2019-04-25
bez podpisu
Niestety kurs słabiutki. To nie są żadne zaawansowane techniki tylko zagubiona druga część kursu podstaw. Czekamy teraz na zagubioną część trzecią, ponieważ nadal temat "podstaw" nie został wyczerpany w tym kursie.
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu