Opinie czytelników - Arduino. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawowe techniki dla własnych projektów elektronicznych (7)

4.5

2019-02-13
bez podpisu
Kawał rzeczowo podanej wiedzy.
2020-04-10
Włodek
Jakość nagrania dobra, brak problemów z dźwiękiem. Omawiane lekcje są krótkie ale poruszane zagadnienia dobrze tłumaczone
2019-12-28
marek
Bardzo fajny kurs, prowadzący z bardzo dobrą dykcją wyjaśnia krok po kroku wszystkie zagadnienia, pozwalające zrozumieć piękno elektroniki.
2019-04-27
bez podpisu
Super
2015-06-16
bez podpisu
Niestety źle zmontowany materiał, jeśli chodzi o poziomy głośności dźwięku, jak i samą jakość dialogów. Między czołówką, a główną narracją jest bardzo duża różnica w głośności, sama narracja jest cicho i jest wyraźnie zaszumiona.
2017-06-27
bez podpisu
Materiał nagrany w słabej jakości, prowadzący często popełnia błędny językowe i składniowe co utrudnia zrozumienie sensu wypowiedzi. Dodatkowo całość jest bardzo słabo zmontowana, nie wycięto błędnych fragmentów przez co od czasu do czasu treść jest przerywana. Za taką kwotę kupowanie kursu nie jest opłacalne, w internecie można znaleźć wiele lepszych kursów video, nawet bezpłatnych, osobiście polecam kanał yt pt. elektroprzewodnik, pozdrawiam
Brakuje Ci kursu? Napisz nam o tym!

Twoje uwagi do kursu